Volné pracovní místo  Konzultant MS Dynamics Axapta

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, českou společnost zabývající se implementací ERP systémů do výrobních podniků hledáme šikovného kandidáta na pozici Konzultant Axapta<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Implementace informačního systému Microsoft Dynamics AX v oblasti financí a účetnictví</li>
<li> prezentace a školení funkčnosti systému zákazníkům</li>
<li> návrh řešení v prostředí Microsoft Dynamics AX</li>
<li> parametrizace systému</li>
<li> analýza a návrh zákaznických úprav</li>
<li> poskytování podpory uživatelům</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe s Microsoft Dynamics AX 3.0, AX 4.0 nebo AX 2009</li>
<li> znalost SharePoint vítána</li>
<li> prezentační a komunikační dovednosti</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> znalost angličtiny výhodou</li>
<li> nástup ihned</li>
<li> pracoviště Brno, Plzeň</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<ul>
<li> nestereotypní náročnou a zodpovědnou práci s širokými možnostmi seberealizace</li>
<li> práci v příjemném kolektivu a 15 letou tradici společnosti</li>
<li> odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li> možnosti profesního a osobního růstu</li>
<li> systém vzdělávaní s možností certifikace a standardizace znalostí</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".