Volné pracovní místo  Konzultant odchozí zákaznické linky_průměrná mzda 23 000Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Zlín
VOLNÉ VÍKENDY A SVÁTKY!
28 DNÍ PLACENÉHO VOLNA!
STRAVENKY!

Chcete pracovat v mezinárodní, stabilní společnosti zabývající se energiemi? Hledáme telefonní konzultanty do innogy. Pokud chcete rozvíjet své dovednosti a vydělat si krásné peníze? Odměníme Vás za vše, co se Vám povede!

Náplň práce:

  • Zjišťování potřeb zákazníků na odchozí lince innogy- voláte pouze STÁVAJÍCÍM zákazníkům
  • Představování produktů innogy
  • Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
  • Retence, akvizice a reakvizice zákazníků
  • Spolupráce s dalšími odděleními v rámci firmy

Požadujeme

  • ochota stále se učit novým věcem
  • komunikativnost a tah na branku
  • proklientský přístup
  • motivace vydělat si a stále se zlepšovat a rozvíjet

Nabízíme

  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • propracovaný tréninkový plán se špičkami v oboru
  • fixní složku mzdy ve výši 16.000-17.000Kč podle zkušeností a k tomu 40% variabilní složky
  • 28 dní placeného volna
  • směny: 3 x týdně 8 – 16, 1x týdně 11 – 19 a 1x týdně 9 – 17 hod.- jen v týdnu!
  • stravenky (80 Kč/den)
  • rychlý kariérní růst- v rámci měsíců na vyšší pozice
  • nové dynamické pracovní prostředí pro zaměstnance (k dispozici relaxační místnost, kuchyňka s kávovarem…)
  • možnost prohlédnout si po domluvě pracoviště ještě před výběrovým řízením

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

KONZULTANT: Bára Libosvarová, Tel.: použijte odpovědní formulář , bara.libosvarova @adecco.com
Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář