Volné pracovní místo  Konzultant ORACLE eBS Junior/Medior/Senior #4236273

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, přední mezinárodní IT společnost působící na Evropském trhu více než dvacet let kandidáty/kandidátky na pozici

Konzultant ORACLE eBS Junior/Medior/Senior

Popis pozice / Náplň práce:
· Péče o zákazníky, analýza jejich potřeb
· Identifikace nových příležitostí u nových i u stávajících klientů
·​ Realizace projektů (studie, strategie, doporučení) a spolupráce na realizaci projektů v roli business konzultanta
· Zpracování studií a jejich prezentace u klienta
· Support vybraným klientům, udržování vztahů s klienty
· U Seniora možnost rychlého postupu na pozici Team Leadra

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· Prokazatelné zkušenosti v roli konzultanta na ORACLE projektech
· Znalost finančních procesů (závazky, řízení financí, banky, vazby závazků na nákup) podmínkou - minimálně 3 roky · · Zkušenosti s implementacemi Oracle eBS, nejlépe Financial Managementem
· Schopnost výborně prezentace u klienta , dobré vyjadřovací schopnosti
· Základní znalost jazyka PL/SQL a RACELE tools
· VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
· Řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat po ČR i do zahraničí v rámci projektů
· Anglický jazyk minimálně B2 – denní komunikace s klientem

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Nadprůměrné finanční ohodnocení
· Práce na zajímavých českých i mezinárodních projektech
· Benefity: stravenky, dovolená navíc, pružná pracovní doba, aj.
· Profesní rozvoj a možnost dalšího vzdělávání
· Příjemné pracovní prostředí v celosvětově známé společnosti
· Preferované místo výkonu práce: Ostrava, možná i Praha či Brno

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.