Volné pracovní místo  Konzultant SAP-BW (významná IT společnost)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost poskytující řešení v oblasti IT služeb hledáme vhodné kandidáty na pozici:

KONZULTANT SAP - BW

Na této pozici budete mít jedinečnou příležitost podílet se na realizaci významných a zajímavých projektů v rámci ČR i v zahraničí.

Náplň práce:
  • Spolupráce na implementačních projektech společnosti, práce v týmu lidí
  • Poskytování odborných konzultací zákazníkům ve svěřené oblasti (zejm. modul BW)
  • provádění analýzy výchozího stavu
  • vytváření konceptu řešení cílového stavu ve svěřené oblasti
  • realizace řešení na základě schváleného konceptu včetně testování
  • vytváření související dokumentace
  • školení uživatelů
  • podpora zákazníka v době rutinního provozu realizovaného řešení

Požadujeme

  • Dobrá znalost SAP (modul BW)
  • Znalost programování v ABAP výhodou
  • Znalost práce s rozhraním, migracemi dat
  • Aktivní AJ, částečná znalost NJ nebo RJ je výhodou
  • Komunikativní osobnost, ochota pracovat v týmu
  • Ochota často cestovat v rámci ČR i do zahraničí (i na vícedenní služební pobyty)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič/ka)

Nabízíme

  • Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Náročnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • Intenzivní úvodní zaškolení
  • Příležitost pracovat na zajímavých a náročných projektech jak v rámci České republiky, tak v zahraničí
  • Velmi motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Podporu dalšího profesního a osobního rozvoje - vzdělávání, trénink, certifikace
  • Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, notebook, mobil, penzijní připojištění, a další bonusy)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".