Volné pracovní místo  KONZULTANT V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–32 000 Kč / měsíc

Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta se zaměřením na engineering - strojírenství, automobilový průmysl atd..

<h3>Náplň práce</h3>* získávání a péče o klienty
  • vyhledávání vhodných kandidátů na dané pozice
  • komunikace s firmami a uchazeči o zaměstnání
  • zajištění personálního marketingu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • praxe v obchodní činnosti, alespoň při škole
  • výborná znalost ČJ, alespoň mírně pokročilá znalost AJ
  • dobrá komunikační dovednosti
  • schopnost stanovovat si cíle a plnit je

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle výkonu
  • možnost karierního posunu na pozici vedoucího týmu
  • moderní pracoviště v blízkosti centra Brna
  • zdravotní volno, stravenky
  • pružná pracovní doba, případně home office
  • lokalita: Brno-město, Brno-venkov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!