Volné pracovní místo  Konzultant/ka do oddělení stálých pracovních úvazků

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme mezinárodní personálně-poradenská společnost. Pro naši pobočku v Brně hledáme pracovníka/ci:

Konzultant/ka do oddělení stálých pracovních úvazků

Toto oddělení má na starosti veškerou agendu související s vyhledáváním pracovníků k našim klientům.

Jedná se o zodpovědnou, samostatnou pozici.

Náplň práce:
  • vedení samostatné agendy jednotlivých výběrových řízení na různorodé pozice u našich klientů
  • příprava a zadávání inzerce
  • vedení pohovorů, doporučování uchazečů ke klientům
  • zpracování a podávání zpětných vazeb
  • poradenství klientům
  • vyhledávání nových klientů a následná péče o ně
  • zpracovávání potřebné administrativy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici nebo zkušenosti v oblasti komunikace s klienty velkou výhodou
(Vaše pracovní zkušenosti prosím specifikujte v zaslaném životopise)
  • znalost anglického jazyka na dobré úrovni
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • ochotu neustále se učit novým věcem a rozvíjet se v oblasti personalistiky
  • vstřícný, pro-zákaznický přístup
  • rychlost v rozhodování se a řešení situací
  • stresu-odolnost
  • schopnost dělat více věcí najednou
  • řidičský průkaz (výhodou)

Nabízíme

  • zázemí dobře zavedené personální agentury
  • možnost školení
  • zaměstnanecké výhody
  • pracoviště v centru Brna
  • přátelské pracovní prostředí
  • jazykové kurzy na pracovišti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".