Volné pracovní místo  Koordinátor Call Centra s Polštinou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • metodická podpora týmu call centre agentů pro Polsko
  • koordinování, motivace a monitorování výkonnosti týmu
  • řešení vzniklých problémů v rámci týmu
  • komunikace s dalšími odděleními společnosti (servisní středisko, administrativní oddělení)
  • komunikace se zákazníky (písemná, telefonická, e-mailem)
  • spolupráce s vedoucím Call Centra, vedení samostatných projektů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • výborná znalost polského jazyka (úroveň rodilý mluvčí)
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • znalost češtiny nebo sloveštiny výhodou
  • předpoklady pro vedení týmu, schopnost motivovat a hodnotit
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • práce v příjemném pracovním prostředí
  • možnost uplatnění a rozvoje znalosti v oblasti moderních technologií
  • motivující finanční ohodnocení a další benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".