Volné pracovní místo  Koordinátor certifikace elektrozařízení - i pro absolventy elektro oboru

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Příležitost pro uplatnění v nově vznikající výrobní společnosti v blízkosti Ústí nad Labem.
Hledáme kandidáta se elektrovzděláním, případně praxí jako elektrikář/ elektromechanik.
Máte možnost využít své vzdělání a realizovat se při řešení certifikace elektrovýrobků dle českých norem.

Co budete dělat?
  • Budete mít na starosti certifikaci elektrozařízení zkompletovaných ve společnosti z dovezených komponent.
  • Řešit administrativu a potřebné CE certifikace.
  • V případě potřebných změn, komunikovat s oddělením vývoje na opravném návrhu dle norem.
  • Další administrativní činnosti, reporting.

Požadujeme

Co potřebujeme?
  • Elektro vzdělání - vyhláška č.50
  • Pečlivost, schopnost čtení elektro. schémat
  • Kreativní myšlení při předávání a komunikaci návrhů na změny

Nabízíme

Co za to?
  • Pracovní uplatnění v nově vznikající společnosti.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Práce v blízkosti Ústí nad Labem
  • Možnost kariérního růstu

Vhodné pro

Absolventy.