Volné pracovní místo  Koordinátor HR procesů pro personální leasing

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Společnost která nabízí unikátní propojení personálních služeb a služeb technických, služeb kvality, služeb testování materiálů.

hledá nového člena teamu

Místo pracoviště: Brno nebo Praha

Náplň práce:
Efektivní propojení zájmu lidí hledajících práci s poptávkou stávajících i nových klientů, maximální podpora klienta, při lidském a seriózním vystupování vůči našim pracovníkům, transparentní poskytování služeb personálního leasingu dle standardů německé matky a nezbytně nutná podpůrná administrativa a pravidelné reporty

Požadujeme

  • Znalost procesů agenturního zaměstnávání
  • Vysokou míru odolnosti vůči stresu
  • Aktivitu, týmovost a flexibilitu
  • ŘP sk.B podmínkou

Nabízíme

  • Možnost profesního rozvoje, realizovat se a samostatně vést projekty od A do Z
  • Stabilní a silné zázemí německé společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".