Nabídka práce ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Volné pracovní místo  Koordinátor/-ka v personální agentuře CHEB

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsme ryze česká personální společnost, která do svých řad hledá novou kolegyni či kolegu na pozici koordinátora. Pokud jste pozitivně laděný člověk, který rád komunikuje a koordinuje, chce tvrdě makat a vidět výsledky své práce, rádi vás přivítáme mezi sebe! Nástup co nejdříve!

Co budete dělat?

  • Koordinovat přidělené pracovníky u svěřených zakázek/klientů a zodpovídat za jejich bezproblémové fungování
  • Zjišťovat požadavky klienta a zajišťovat hladký průběh plnění zakázky včetně potřebných dokladů
  • Pravidelně komunikovat s vedoucími pracovníky klienta (HR, výroba, logistika)
  • Budete se zabývat náborem agenturních zaměstnanců v oblasti dělnických profesí
  • Následně budete řešit celý životní cyklus zaměstnance od nástupu až po ukončení pracovního poměru (vč. zpracování podkladů pro mzdy)
  • Nedílnou součástí této práce je také administrativa a pravidelný reporting

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

  • Nadstandardní časovou flexibilitu!
  • Zkušenost s vedením pracovníků ve výrobě
  • Středoškolské vzdělání
  • Chuť pracovat, učit se a rozvíjet
  • Uživatelskou znalost práce s MS Office, Internet
  • Aktivní řízení osobního vozu
  • Komunikativnost a proaktivní přístup s orientací na zákazníka
  • Selský rozum, nadhled a slušnou dávku odolnosti vůči stresu, protože naše branže je náročná
  • Výhodou je praxe na pozici koordinátora v personální agentuře

Nabízíme

Co za to získáte?

  • Samostatnou a velmi zodpovědnou pozici ve firmě s tradicí 14 let na trhu
  • Finanční ohodnocení složené z fixní a motivační složky
  • Komplexní zaškolení
  • Prostor pro realizaci nápadů a inovací
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky v hodnotě 100Kč
  • Služební vůz i k soukromému užívání

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. - o nás

LEPŠÍ PRÁCE - VAŠE BUDOUCNOST

  • Jsme česká personální společnost. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlosti rozhodování.

  • Je pro nás velmi důležité společně zjistit vše, co nám může společně pomoci při rozvoji vaší životní kariéry nebo její změně.

  • Rádi Vám pomůžeme na vaší cestě procesní kariérou. Poradenství u nás poskytují senior konzultanti s příslušným vzděláním a zkušenostmi.

  • Potěší nás, když se na nás s důvěrou obrátíte.

číst dále

STABILITA

DOSTUPNOST

PROFESIONALITA

BENEFITY

PARTNERSTVÍ

ŠIROKÁ NABÍDKA

Sledujte nás