Volné pracovní místo  Koordinátor/ka v pracovní agentuře - Hradec Králové

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 100–120 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovného, pozitivního a hlavně spolehlivého člověka do personální agentury.

Pracovní doba - PO-PÁ 8:00 - 16:30

Co vás čeká

správa databáze uchazečů
selekce a komunikace s uchazeči
komunikace s manažery/mistry
kompletace docházek
ochotu pracovat i mimo pracovní dobu

Požadujeme

Co od Vás očekáváme

cit pro práci s lidmi
organizační a komunikační schopnosti
flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a důslednost
chuť na sobě pracovat a učit se nové věci
aktivní řidič sk. B

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

možnost seberealizace
skvělé kolegy a přátelskou atmosféru
příjemné a moderní pracovní prostředí
práci jak v kanceláři tak v terénu
motivační mzdové ohodnocení
zaškolení od zkušených kolegů

První měsíce je možnost docházet brigádně 20h týdně 120 Kč/hod a pokud se vám bude - líbit rádi si Vás tu necháme na hlavní pracovní poměr

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.