Volné pracovní místo  Koordinátor kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta - známou mezinárodní výrobní společnost- hledáme motivované kandidáty pro nově otevřenou pozici:

Koordinátor kvality

Náplň práce:
spolupráce na implementaci management systému
organizace a podíl na interních auditech
spolupráce na tvorbě a aktualizaci firemních procesů
udržování aktuálních dokumentů na intranetu
reporting a administrativní práce

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření optimálně obor strojírenství
min. 2 roky praxe v provádění auditů management systému
pokročilá znalost AJ
znalost normy ISO 9001 API Q1 výhodou
znalost práce v MS Office
dobré komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme:
nadstandartní platové ohodnocení
zázemí mezinárodní společnosti
dovolenou navíc závodní stravování
jazykové kurzy a další vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".