Volné pracovní místo  KOORDINÁTOR OBJEDNÁVEK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Plánovač logistiky<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> plánování výrobních procesů v souladu s objednávkou</li>
<li> koordinace jednotlivých procesů v průběhu realizace objednávky</li>
<li> plánování časů doručení produktů dle požadavků klientů</li>
<li> komunikace s oddělením péče o zákazníky, s nákupním oddělením a výrobou</li>
<li> zlepšování kvality a efektivity logistických procesů</li>
<li> vytvoření a správa příslušné dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání</li>
<li> alespoň 3 leté zkušenosti v oblasti výroby nebo plánování a realizace objednávek ve výrobní společnosti</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> znalost SAP výhodou</li>
<li> velmi dobré organizační dovednosti</li>
<li> pro aktivní přístup</li>
<li> zodpovědnost</li>
<li> analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracoviště v Ostravě</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> moderní produkt</li>
<li> stravenky</li>
<li> jazykové vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".