Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  KOORDINÁTOR PŘEPRAVY PROJEKTU AŽ 45.000 KČ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Jste zdatný v oblasti logistiky a je Vám blízký automotive obor? Hledáte práci jako KOORDINÁTOR PŘEPRAVY PROJEKTU v Jihočeském kraji? Umíte efektivně komunikovat a máte organizační talent?

Pak hledáme právě Vás!

Dynamicky se rozvíjející firma hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

KOORDINÁTOR PŘEPRAVY PROJEKTU AŽ 45.000 KČ

Náplň práce:

  • plánování a organizace dopravy
  • vystavení dokumentů pro transport
  • dohled nad dodržením harmonogramu
  • komunikace se zákazníky, dodavateli, výrobou, atd.
  • časté působení v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2letá praxe na pozici v logistice
  • nutná zkušenost z výrobní nebo strojírenské společnosti
  • schopnost denně komunikovat v NJ
  • ochota cestovat
  • samostatnost, rozhodnost, organizační talent

Nabízíme

  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příležitost k seberealizaci
  • motivující ohodnocení
  • nadstandardní firemní benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás