Volné pracovní místo  Koordinátor projektů zlepšování výroby (Continuous Improvement)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost a předního dodavatele v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ ZLEPŠOVÁNÍ VÝROBY (Continuous Improvement)

Místo výkonu práce je ve Vyškově (cca 30 minut od Brna).

Pracovní náplň:
  • koordinace projektů zefektivnňování výroby v duchu „Continuous Improvement“ (LEAN, Six Sigma projekty a 5S audity)
  • samostatné vedení jednoho LEAN projektu měsíčně
  • školení metodiky LEAN a Six Sigma
  • aplikování nejvhodnějších výrobních metod a technologií, navrhování opatření k optimalizaci výroby
  • aplikování statistických metod ve výrobě a vyhodnocování dat
  • vyhodnocování implementace LEAN metodiky ve výrobě
  • vyhotovování měsíčních reportů úspor z projektů zlepšování výroby
  • vedení databáze a reportování Kaizenu, poskytování podpory v oblasti Kaizen

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici 2-3 roky (zkušenost se zaváděním projektů zefektivňování výroby)
  • znalost metodik 6 Sigma a LEAN production
  • komunikativní úroveň AJ podmínkou (komunikace s mateřskou společností)
  • samostatná osobnost, vysoké pracovní nasazení a ochota učit se

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • Zajímavá, zodpovědná a kreativní práce
  • Profesní růst a průběžné zvyšování kvalifikace
  • Odborné zaškolení v ČR i zahraničí
  • Práce v moderním pracovním prostředí a v příjemném kolektivu
  • Zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".