Volné pracovní místo  Provozní ředitel

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

INEX Česká republika s.r.o. je přední českou společností v oblasti správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a dalších služeb v oblasti facility managementu a velkoobchodu s hygienickými a čisticími prostředky. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, ISO: 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 .

Společnost zajišťující úklidové práce vnitřní (administrativa, výrobní prostory), venkovní (údržba zeleně, zimní a letní úklid), všechny speciální úklidové práce (mytí oken, čištění koberců, tvrdé podlahy, žaluzie, světla, podhledy, fasády), správcovství, podlahářské práce, střediska po celé ČR

Hledáme organizovaného, spolehlivého kolegu / kolegyni, pro kterého / kterou je práce na PC i v terénu brnkačka?
Máte již praxi s koordinací interních projektů?

Popis pozice:

Pro rozšíření své činnosti v oblasti úklidových služeb hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní ředitel.
Hlavní náplní práce bude:

Budete odpovídat za svěřené úkoly a procesy v oblasti koordinace / řízení realizace služeb a regionálních manažerů
Zajistíte koordinaci různých projektů
Budete komunikovat s lidmi napříč celou společností
Reporty
Co bude náplní této práce?
blízká spolupráce s top managementem
Budete odpovídat za svěřené úkoly a procesy v oblasti provozu služeb
Budete komunikovat s lidmi napříč celou společností a zároveň s dodavateli

Požadujeme

Samostatnost, proaktivitu, nadšení učit se novým věcem a chuť říct si o feedback
Dodržování a správa termínů a deadlinů, ohlídáte i neohlídatelné a máte o všem přehled,
Min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
řidičský průkaz sk. B
komunikační a organizační schopnosti
umění systematického řešení situací
dobrá znalost práce na PC (především Excel, Word)
dlouhodobá praxe není podmínkou

Nabízíme

zaměstnání na hlavní pracovní poměr
samostatnou práci v prosperující společnosti