Volné pracovní místo  Koordinátor servisního střediska/ Zástupce manažera

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti výpočetní techniky, se sídlem v Brně, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

KOORDINÁTOR SERVISNÍHO STŘEDISKA/ ZÁSTUPCE MANAŽERA

Pozice je obsazována nově v souvislosti s rozšiřováním aktivit společnosti o nové mezinárodní projekty. Na této pozici budete úzce spolupracovat se manažerem servisního střediska v Brně, podílet se na realizaci nových projektů a zastupovat manažera v potřebných aktivitách v rámci pobočky.
Jedná se o zodpovědnou pozici, proto hledáme silnou osobnost, se zkušenostmi a předpoklady pro vedení týmu a koordinaci aktivit v rámci střediska.

Náplň práce:
  • Zodpovídání za malý tým pracovníků v rámci oddělení administrativy – koordinace týmu, motivace, hodnocení, atd.
  • Komunikace se zákazníky společnosti – vyjednávání o smluvních podmínkách, cenových nabídkách a konkrétních zakázkách, řešení případných problémů
  • Úzká spolupráce s vedoucími ostatních oddělení v rámci společnosti
  • Aktivní podílení se na nových projektech v rámci společnosti

Požadujeme

  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti na vedoucí pozici min. 1 rok podmínkou (zkušenosti v servisním či zákaznickém středisku velkou výhodou)
  • Výborné komunikační schopnosti, schopnost vést tým a stanovovat priority
  • Technické myšlení, vztah k oboru IT
  • Pracovní nasazení

Nabízíme

  • Uplatnění na zajímavé a zodpovědné pozici v rámci úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příležitost účastnit se nových mezinárodních projektů společnosti
  • Práce v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu
  • Perspektiva k profesnímu růstu
  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech kandidáta
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita pracoviště v CTP Parku Brno-Slatina