Volné pracovní místo  Koordinátor v pracovní agentuře - Praha

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovného, pozitivního, usměvavého a hlavně spolehlivého člověka do personální agentury.

Co vás čeká
správa databáze uchazečů
selekce a komunikace s uchazeči
komunikace s manažery/mistry
hledání nových možností, jak najít ty správné uchazeče (webové portály, sociální sítě apod..)
kompletace docházek
práce na PC

Požadujeme

Co od Vás očekáváme
praxi v náboru lidí velmi uvítáme, ale není to podmínkou
cit pro práci s lidmi
organizační a komunikační schopnosti
flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a důslednost
chuť na sobě pracovat a učit se nové věci
aktivní řidič sk. B
Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího – slovem i písmem

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
možnost seberealizace
skvělé kolegy a přátelskou atmosféru, kde panuje týmová podpora
příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy
práci jak v kanceláři tak v terénu
motivační mzdové ohodnocení
zaškolení od zkušených kolegů
možnost práce na OSVČ
první měsíce je možnost docházet brigádně 120 Kč/hod a pokud se vám bude -líbit rádi si Vás tu necháme na hlavní pracovní poměr

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

pohovor na adrese Myslíkova 31,Praha 1