Volné pracovní místo  KOORDINÁTOR VÝROBNÍHO ÚSEKU - ref. č. IV 195

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost zabývající se výrobou zdravotnického spotřebního materiálu.
Pro posílení týmu české pobočky, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

KOORDINÁTOR VÝROBNÍHO ÚSEKU

Náplň práce:

  • vedení cca 50 lidí
  • řízení a plánování výroby
  • odpovědnost za dodržování termínů, nákladů a kvality
  • zaměření na nestálé zlepšování a optimalizaci ve smyslu filozofie Kaizen a Lean Mangementu
  • operativní řešení problémů
  • spolupráce na projektech

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání
  • znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni podmínkou
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni, znalost SAP výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí ve výrobním prostředí výhodou
  • samostatnost, pečlivost, rozhodnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní prosperující společnosti se zahraniční účastí
  • zajímavou a perspektivní práci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost vzdělávání a dalšího růstu

Jiná sdělení

Pokud tento inzerát vzbudil Váš zájem, zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Jestliže Vás v průběhu 14 dnů, od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.