Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  KOORDINÁTOR ZAKÁZEK s polštinou

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–38 500 Kč / měsíc

Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici:

KOORDINÁTOR ZAKÁZEK s polštinou

Hlavní náplň práce:
  • zodpovědnost za svěřené portfolio klientů z francouzsky mluvících zemí
  • komplexní zpracování objednávek
  • zabezpečení logistiky do svěřeného regionu
  • pravidelná komunikace s klientem a informování ho o stavu zakázky
  • řešení reklamací
  • administrativa (práce v SAPu, v SD modulu)

Pozice je pro již zkušeného kandidáta se souvislejší administrativní praxí, který je pečlivý, odolný vůči stresu, má schopnost pracovat na více činnostech najednou (multitasking).

Požadavky:
  • znalost polského jazyka na velmi dobré úrovni (min. C1)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (min. B2)
  • praxe v zákaznickém servisu či se zpracováváním objednávek min. 3 roky
  • PC uživatelsky
  • SAP výhodou

Nabídka:

  • přátelské pracovní prostředí v respektované mezinárodní společnosti, pracoviště v centru Prahy
  • mladý a multikulturní tým lidí
  • každodenní využití cizích jazyků
  • nástup ideálně ihned nebo po dohodě

V případě zájmu pošlete Vaše CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás