Volné pracovní místo  Koordinátorka obchodní sítě

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Profesionální obchodní společnost se sídlem na Praze 2 hledá kandidátku na pozici Koordinátorka obchodní sítě.

náplň práce:
  • přímá podpora vedení společnosti v organizaci a komunikaci s vrcholovým managementem firem v rámci sítě společnosti

Požadujeme

  • skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost
  • flexibilitu a asertivitu
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • nutnost alespoň uživatelské znalosti programů MS Office
  • praxe v administrativě
  • SŠ/VŠ
  • AJ/NJ výhodou

Nabízíme

  • nástupní mzda 15.000 Kč + 5.000 Kč bonusová odměna (do budoucna růst mzdy dle
výkonu)
  • mobilní telefon
  • 5 dní dovolené navíc
  • stravenky
  • nadstandardní lékařská péče

Nástup: ihned