Volné pracovní místo  KREATIVNÍ GRAFIK/GRAFIČKA #7063884

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, stabilní a rozvíjející se obchodní společnost v oblasti automotive na Vsetínsku, kandidáty na pozici:

KREATIVNÍ GRAFIK/GRAFIČKA

Pracovní náplň:
tvorba grafických návrhů (katalogy, letáky, e-mailing aj.)
sazba a zlom textu a obrazu dle vzoru
spolupráce při vytváření zadání grafického materiálu
příjem elektronických dat z Internetu za pomoci příslušných programů
komunikace s dodavateli reklamních služeb
aktivní správa databáze e-mailových adres a realizace pravidelného e-mailingu
pořizování a úprava produktových fotografií
správa webových stránek a e-shopu
správa a údržba technického vybavení včetně jednoduchých oprav

Požadujeme

Náš klient požaduje:
pokročilá znalost Adobe Design Premium (Photoshop, Illustrator, InDesign)
zkušenosti v oblasti realizace tištěné grafiky
kreativita a cit pro grafiku, samostatnost a proaktivní přístup
základní znalost marketingových nástrojů a postupů
velmi dobrá znalost pravopisu
znalost MS Office a práce s databázemi na uživatelské úrovni
vysoká uživatelská IT gramotnost
výhodou znalost HTML, základní znalost programovacích jazyků, zkušenosti s web designem
vhodné též pro absolventy s odbornou praxí a odpovídajícími zkušenostmi
aktivní řidič, min. sk. B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
zajímavou a kreativní práci v prostředí úspěšné obchodní společnosti
přátelskou a otevřenou atmosféru
možnost osobního růstu a firemního vzdělávání
možnost využívání služebního vozidla i k soukromým účelům
PP na zkrácený úvazek s možností přechodu na plný úvazek po zkušební době
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování
3x ročně Sick day
místo výkonu práce - Valašské Meziříčí
nástup - ihned

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.