Volné pracovní místo  Krizový manager

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

· Analýza organizace a procesů ve společnosti, navržení změn

· Implementace změn ve vnitřní struktuře společnosti

· Stabilizace a vytváření nové strategie společnosti

· Spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme

· Víceletou praxi na pozici krizového managementu

· Prokazatelné výsledky a reference

· Praxe ve stavebnictví podmínkou

· Schopnost prosadit cíle, vůdčí osobnost

· Přehled v současné ekonomické situaci

· Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

· Pozici v top managementu

· Lukrativní finanční ohodnocení

· Velmi zajímavou pracovní náplň

· Možnost podílení se na inovaci společnosti

· Pracoviště v okolí Prahy (směr Benešov)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".