Volné pracovní místo  Kuchař/ka do restaurace Vikárka, Pražský hrad

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 38 000–42 000 Kč / měsíc

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme kuchaře/ku do historické kompletně rekonstruované restaurace na Pražském hradě.

Mimopražským uchazečům nabízíme startovní ubytování v Praze za výhodnou cenu.

Náplň práce: výroba pokrmů a specialit české i mezinárodní kuchyně.

Pracovní doba: 8.00-16.00 hod.
5 pracovních dnů v týdnu, 2 dny volno (dny dle dohody)
2x měsíčně pracovní víkend, 2x víkend volno

Požadujeme

  • vyučení v oboru kuchař
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • praxe v oboru vítána

Nabízíme

  • zázemí velké stabilní české společnosti
  • 13. plat - vánoční odměna (1/2 průměrné roční mzdy)
  • dotované stravování
  • po roce příspěvek na penzijní připojištění 300-800 Kč/měsíc
  • firemní fitness zdarma i pro rodinné příslušníky
  • Multi Pass kartu (příspěvek zaměstnavatele na volný čas)
  • možnost se zúčastnit firemních akcí

Nástup ihned.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pro předání podrobnějších informací pořádáme osobní schůzky. Zašlete nám svůj PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.