Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Kuchař/ka

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Penzion Alwin hledá do svého přátelského kolektivu novou posilu. Připoj se k nám a staň se součástí týmu zkušených kuchařů! U nás Tě čeká příprava různorodé kuchyně i zajímavé slavnostní akce. A to vše v krásném, přírodním prostředí, kde je radost pracovat.

Náplň práce:

  • Příprava pokrmů během sezóny (duben–říjen) pro slavnostní akce 4 dny v týdnu (čtvrtek–neděle)
  • Příprava cateringu během zimní sezóny pro vánoční večírky
  • Organizace a příprava rautů
  • Příprava snídaní
  • Výdej cateringu
  • Spolupráce při sestavování jídelního lístku
  • Práce v týmu kuchařů + pomoc od brigádníků, spolupráce s lidmi na place
  • Místo výkonu práce: Chlumec nad Cidlinou

Proč právě u nás:

  • Pestrá kuchařská práce s důrazem na kvalitu pro různorodé akce
  • Prostor se dál zlepšovat a učit
  • Dáme Ti prostor pro vlastní tvořivost a podpoříme Tvé nápady
  • Získáš příležitost podílet se na zajímavé různorodé práci – svatby, oslavy a akce všeho druhu
  • Vyděláš si 35-45.000,- za 4 dny v týdnu
  • Spolupráce na IČO nebo DPP a po delší spolupráci možnost HPP

Co od tebe očekáváme:

  • Vaření je tvoje vášeň a práce v kuchyni Tě naplňuje
  • Baví Tě učit se nové věci
  • Umíš si zorganizovat práci a je na tebe spoleh
  • Do práce chodíš s úsměvem a jsi týmový hráč

Zaujala tě tato nabídka? Neváhej nám zaslat aktuální životopis!

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás