Volné pracovní místo  Kuchař/kuchařka v hotelech Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Jsme česká hotelová skupina ASTEN HOTELS. Pro naše luxusní hotely ve Špindlerově Mlýně, Hotel SAVOY a Hotel SOYKA, v nejatraktivnějším lyžařském a letním horském centru České republiky hledáme nové členy týmu na pozici:

Kuchař/kuchařka

Náplň práce
  • Příprava ala-carte jídel pro hosty
  • Příprava buffetů pro firemní klienty

Požadujeme

  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Pozitivní náladu a příjemné vystupování
  • Vyučení v oboru není nutností – stačí zápal
  • Samostatnost, pečlivost
  • Časovou flexibilitu, práci o víkendech
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Jistotu práce pro úspěšnou českou hotelovou společnost
  • Práci v top vybavených kuchyních s top surovinami
  • Nadstandardní platové podmínky
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Atraktivní benefity v rámci našich hotelů a restaurací
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Možnost ubytování

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce
  • Špindlerův Mlýn, hotel Savoy a hotel Soyka