Volné pracovní místo  Kuchař - OD 25.000

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Tuzemská společnost s dlouholetou působností v potravinářském průmyslu hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici KUCHAŘ.

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností mzdového růstu - nástupní mzda 25.000
  • zaměstnanecké benefity -příspěvek na stravování firemní produkty zvýhodněné bankovní služby zvýhodněné volání a internet flexi passy aj.
  • HPP

NÁPLŇ PRÁCE:
  • příprava hotových a minutkových jídel podle receptur
  • výpočty množství jednotlivých surovin i pro velkokapacitní jídelny
  • plánování a objednávání surovin pro denní výrobu
  • organizace personálu pro zajištění denního provozu
  • kontrola uskladněného zboží
  • dohled nad dodržováním hygienických a bezpečnostních předpisů

POŽADUJEME:
  • uzavřené vzdělání obor KUCHAŘ - ČÍŠNÍK
  • praxe v oboru vítána
  • organizační dovednosti
  • samostatnost odolnost vůči stresu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP.dk. B