Volné pracovní místo  Kurtovač

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnostiNabízíme:
  • Nástupní mzda: 67,- Kč/hod.
  • prémie max. do 2.500,- Kč/měsíc dle hodnocení vedoucího
  • stravenky á 100,- Kč (70,- Kč zaměstnavatel, 30,- Kč zaměstnanec)
  • příspěvek na dopravu 40,- Kč/směna.

Pracovní náplň:

  • Uvolňování a upevňování výrobních dílů nebo prázdných obalů na návěsech
připevněných pomocí kurt.
  • Výpomoc s nakládkou / vykládkou výrobních dílů či prázdných obalů dle
pokynů nadřízeného.
  • Dodržování stanovených pracovních postupů

Požadavky:

-SOU vzdělání
-Manuální zručnost, zkušenost s prací ve skladu
  • Praktická zkušenost s elektrickou vysokozdvižnou plošinou výhodou
  • Zkušenost s obsluhou VZV - výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, týmový duch