Volné pracovní místo  KURÝR LIBEREC

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 16 000–25 000 Kč / měsíc

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Liberci hledáme nového kolegu na pozici kurýra pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:
  • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
  • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále

Začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Ještědská 151, Liberec, 460 01

Požadujeme

  • svědomitost, spolehlivost, pracovitost
  • schopnost komunikovat se zákazníky a časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
  • práce je fyzicky náročná
  • pozice je vhodná spíše pro muže

Nabízíme

  • nabízíme výdělek 16.000 až 25.000 Kč
  • práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
  • motivační finanční ohodnocení (fixní a výkonová složka)
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Liberec a okolí