Volné pracovní místo  KVALITÁŘ - HODNOCENÍ DODAVATELŮ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-30-216365. Hledáte práci v oblasti nákupu či kvality? <br/>Máme praxi v oblasti řízení kvality či nákupu?<br/>
<br/>Máme pro Vás zajímavé řešení:<br/>
<br/>Pro naše klienta - výrobní společnost dobře dostupnou z Pardubic i Hradce Králové, hledáme SPECIALISTU NA KVALITU DODAVATELŮ:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> hodnocení dodavatelů dle zadaných kritérií</li>
<li> audity u dodavatelů různých stupňů </li>
<li> vyhodnocování kritérií pro potřeby výběru nových dodavatelů</li>
<li> operativní řešení systémových problémů s kvalitou dodávek u dodavatelů</li>
<li> spolupráce se zahraničním týmem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Znalosti výrobních technologií. </li>
<li> Min. 2 roky praxe v oblasti řízení kvality nebo kvality nákupu. </li>
<li> Znalost norem ISO/TS. </li>
<li> Dobrá znalost anglického jazyka (vítána znalost dalších jazyků - italštiny nebo francouzštiny). </li>
<li> Dobrá znalost práce s PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování dotované zaměstnavatelem</li>
<li> vzdělávání</li>
</ul>