Volné pracovní místo  Kvalitářka / Kvalitář - Praha Východ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Kvalitář/Kvalitářka v oddělení balení kosmetických produktů.

Náplň práce:
  • kontrola parametrů kvality surovin a finálních výrobkůoperátorů ve výrobě
  • školení zaměstnanců ohledně kvality hygieny a bezpečnosti práce
  • spolupráce s vedoucími zaměstnanci ve výrobě
  • zajišťování náprav u vadných kusů revize oprav sběr a evidence vyřazených výrobků
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci na HPP v nadnárodní výrobní společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • benefity (stravenky 5 týdnů dovolené benefitní karta...)
  • místo pracoviště: Praha Východ
  • dotovaná doprava z Prahy a Říčan)
  • nástup ihned

Požadujeme:
  • zkušenosti na obdobné pozici prostředí balení kosmetiky vekou výhodou
  • pečlivost samostatnost pozornost na detail
  • dobré komunikační dovednosti

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na použijte odpovědní formulář