Volné pracovní místo  Kvality manažer - HCCP!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici KVALITY MANAŽERA s aktivním využitím AJ.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> zajištění všech norem příslušných pro daný druch výrobků</li>
<li> zajištění nejvyšší úrovně kvality </li>
<li> správa systémů kvality, příslušných dokumentací, zastřešení všech procesů kvality</li>
<li> odpovědnost za certifikační a re-certifikační projekty</li>
<li> vedení, rozvoj a motivace týmu kvality</li>
<li> přímá podpora projektů v oblasti vývoje a zlepšování produktů</li>
<li> iniciace, monitoring a validace optimalizace procesů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VOŠ/VŠ potravinářského, farmaceutického či chemického směru </li>
<li> praxe v oblasti řízení výrobní kvality min. 2 roky v potravinářství či příbuzném oboru</li>
<li> dobré znalosti systému kvality (FSSC, ISO, HACCP)</li>
<li> silné manažerské dovednosti, zkušenost s vedením týmu</li>
<li> pokročilá znalost AJ slovem i písmem</li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
<li> ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti</li>
<li> možnost profestního růstu a další profesní realizace v rámci skupiny (i v zahraničí)</li>
<li> možnost nástupu dle dohody</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".