Volné pracovní místo  Laborant/Odborný pracovník – 13. plat, 5 týdnů dovolené

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Hledáme laboranta/odborného pracovníka! Jsme špičková laboratoř, která svým klientům nabízí jedinečná analytická řešení a komplexní nabídku testovacích metod. Rádi mezi sebe přivítáme nejen zkušené ale i juniory, které svět laboratoře baví! Jste to vy? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Provádění analýzy přijatých vzorků (především potraviny)
  • Nachystání pomůcek, hlídání zásob, příprava pro audit...
  • Spolupráce s kolegy na pracovišti a nadřízeným
  • V případě pokročilých znalostí a praxe – identifikace mikroorganismů a komunikace s klientem
  • Pohyblivá pracovní doba dle aktuální potřeby zpracování vzorků

Požadujeme

  • Vzdělání přírodovědeckého směru (chemické, zdravotní, farmaceutické...)
  • Buď zkušenosti na podobné pozici
  • Nebo u absolventů chuť se u nás vše naučit 😊
  • Schopnost práce s PC
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení dle praxe a schopností
  • Pozici vhodnou pro zkušené ale i absolventy
  • Bonusy
  • 13. Plat
  • Spolupráci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Profesní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Edenred kartu
  • Odborné zaškolení
  • K dispozici kuchyňku s kávou
  • Jídelnu vedle budovy
  • Možnost parkování
  • Nástup ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště na Praze 10 - Hostivař

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!