Volné pracovní místo  Laborant/ka v potravinářské výrobě Kladensko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vstupní kontrola jakosti pekárenských surovin
  • mezioperační kontrola technologických roztoků
  • výstupní kontrola výrobků
  • evidence o výsledcích rozborů v PC
  • spolupráce s vedoucím řízení jakosti a mistrem výroby
  • úkoly vyplývající ze systému preventivních opatření
  • sanitace laboratoře
  • dodržování předpisů týkajících se vnitřních směrnic společnosti bezpečnosti práce požární ochrany a systému preventivních opatření HACCP
  • zodpovědnost za dodržování příslušných norem a výsledků rozborů
  • účast na pravidelných školeních BOZP PO HACCP hygienických školeních

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání - potravinářská technologie
  • praxe v laboratoři min.2 roky
  • znalost práce na PC MS Excel Word Internet
  • velmi dobrý zdravotní stav
  • bydliště: Kladensko

Nabízíme:
  • práci ve dvousměnném provozu (ranní a noční směny)
  • finanční nabídka odpovídající pozici a regionu
  • příplatek na stravování
  • uplatnění u zavedené společnosti na českém trhu
  • práce na dobu určitou - 3 roky

Oslovila Vás tato pozice a odpovídáte požadavkům?
Pošlete nám svůj životopis pomocí volby "odpovědět".