Volné pracovní místo Lakýrník ve strojírenství

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
od 20.000 Kč

Popis pracovní nabídky

Hledá se zkušený pracovník do divize lakovny!

Náplň práce:

  • Příprava povrchů – kovy, nekovy, plasty
  • Broušení nebo opalování starých nátěrů, odmašťování a čištění ploch
  • Pokrývání povrchů nátěrovými hmotami – máčením, stříkáním, nanášením válečkem, práškováním
  • Opravování lakovaných povrchů – míchání barev, tónování barev
  • Údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů
  • Kontrola vlastní práce

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (lakýrník, aj.)
  • Praxe na lakovně min. 1 rok
  • Znalost nátěrových hmot, spojovacího materiálu, tmelů
  • Orientace v technologii povrchových úprav kovů
  • Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP
  • Stravování na pracovišti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Olomoucko
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou