Volné pracovní místo  LAUNCH INŽENÝR/MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-30-252796. Máte zkušenosti se zaváděním nové výroby?<br/>Máte potenciál vést tým a koordinovat jeho aktivity?<br/>
<br/>Hledáme vysoce motivované kandidáty, kteří se nebojí nové výzvy, na pozici LAUNCH INŽENÝR!!<br/>
<br/>NÁPLŇ PRÁCE: <ul>
<li> komunikace s dodavateli v rámci projektu </li>
<li> dohled nad startem nové výroby - zprovoznění, validace</li>
<li> úzká spolupráce s procesními inženýry</li>
<li> podpora procesů výroby</li>
<li> zajištění procesu neustálého zlepšování</li>
<li> optimalizace výroby</li>
<li> vedení týmu, koordinace aktivit</li>
<li> analýza a řešení možných problémů</li>
<li> školení pracovníků</li>
<li> vedení příslušné dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického zaměření </li>
<li> praxe na pozici s tranferem výroby, s rozjezdem nových linek</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití se zahraničím)</li>
<li> zkušenosti z výrobního prostředí </li>
<li> analytické myšlení a orientace na cíle</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> perspektivní zaměstnání v prestižní společnosti</li>
<li> školení v zahraničí</li>
<li> klidné a velmi přátelské prostředí</li>
</ul>