Volné pracovní místo  Lázeňská Lékařka/lékař možnost zkráceného úvazku

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–78 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Parhotel Richmond 4*Superior, lázeňský hotel v Karlových Varech s více jak 170-letou tradicí, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Lékař/lékařka.

Koho hledáme?
Sympatického a komunikativního lékaře s dobrým vztahem k lázeňství.

Co budete dělat?
  • základní vyšetření klientů (pacientů) a předepsání lázeňských procedur dle zdravotního stavu
  • kontrolní vyšetření klientů, analýza výsledků z laboratoře, vypracování závěrečné lékařské zprávy klienta
  • Práce na PC v systému Medicus.

Požadujeme

Jaké jsou naše požadavky?
  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství, německý jazyk
výhodou.

Datum nástupu: možný ihned nebo kdykoli po domluvě

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, jistotu a stabilitu zaměstnavatele,
  • flexibilní pracovní dobu v rámci možností, případně zkrácený úvazek.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY:
  • práce ve stabilní akciové společnosti
  • příspěvek na závodní stravování (cena za obědové menu jen 25 Kč),
  • možnost zajištění ubytování v Karlových Varech, vč. příspěvku na ubytování ve výši 3 tis. Kč měsíčně,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů sick days ,
  • služební mobilní telefon po ukončení zkušební lhůty,
  • možnost profesního růstu v oblasti FBLR a balneologie,
  • možnost kariérního růstu,
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění,
  • náborový příspěvek 100 000,- Kč při setrvání v pracovním poměru alespoň 3
roky,
parkování v areálu lázeňského hotelu zdarma.

Mzdové podmínky:
a) Základní mzda 55 000,- pro lékaře po základním kmeni + měsíční prémie 20%, tj. 66.000,- Kč
b) Základní mzda 65 000,- pro lékaře s odbornou specializací + měsíční prémie 20%, tj. 78.000,- Kč

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování.