Volné pracovní místo  Leader/ka HR teamu

Lokalita Mošnov a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Recruitment:
sledování HC jednotlivých oddělení.
zajištění náborů dle HC plánu
spolupráce na adaptačních plánech

Training & Development:
spolupráce při sestavování vzdělávacích plánu jednotlivých oddělení a tvorbě budgetu
organizace zákonných a externích školení

Reporting:
analýza dat v rámci HR KPI's, měsíční reporting

Employee Relations:
zodpovědnost za koncept, realizaci a zpracování výstupů ze zaměstnaneckých průzkumů
spolupráce s odborovou organizací na řešení zaměstnaneckých požadavků, námětů

Požadujeme

Máte zkušenosti z řízení HR oddělení z výrobní společnosti? Umíte naslouchat svým kolegům, převzít zodpovědnost za vlastní rozhodnutí, hledáte řešení, nikoliv překážky? Máte nové nápady v oblasti personálního marketingu a nebojíte se je realizovat?
Pojmy ze mzdového účetnictví Vám nejsou cizí? Can you present things in English? Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, hledáme právě VÁS!

Obecné předpoklady:
VŠ / SŠ vzdělání
znalost MS Office (zejména Excel)
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní užívání)
organizační schopnosti
zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
nástup dle domluvy

Nabízíme

kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
odborný a kariérní růst
zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a v AJ.