Volné pracovní místo  LEADER PRODEJNÍHO TÝMU Ostrava

Lokalita a další
Firma M.V.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Česká rozvíjející se společnost hledá so svého týmu cílevědomého a energického člověka k zajištění provozu Frýdecké pobočky.
Předpokádá se zájem o aktivní práci, cílevědomost, zájem o kariérní postup.
Náplň práce:

  • organizační zajištění chodu provozní kanceláře
  • organizace a sjednávání pracovních schůzek, konkurzů, výběrových řízení, školení
  • administrativní a organizační podpora obchodního personálu
  • řešení provozních záležitostí
  • komunikace s managery a vedením společnosti
  • zajišťování prodeje, tvorba obratu organizací
  • vyřizování běžné organizační agendy
  • další administrativa a podpora společnosti

VHODNÉ JAKO VEDLEJŠÍ PRACOVNÍ ČINNOST

Požadujeme

# min. SŠ vzdělání
# příjemné vystupování
# komunikativnost
# organizační schopnosti
# ochotu dále se vzdělávat
# samostatnost, spolehlivost
# schopnost jednat s lidmi
# uživatelskou znalost PC (MS Word, Excel, internet)

Nabízíme

  • zaškolení
  • motivační ohodnocení (cca 12. 000 v 1. měsíci, 20.000 čistého a výše po zaškolení )
  • speciální odměny
  • zajímavou a kreativní práci
  • kariérní růst v rámci společnosti (manager, head manager)
  • možnost seberealizace
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí prosperující společnosti
  • práci v příjemném kolektivu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".