Volné pracovní místo  Lean Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:<ul>
<li> vedení projektů pro konkrétní výrobní linky v oblasti zlepšování</li>
<li> plánování a řízení implementace nástrojů neustálého zlepšování</li>
<li> metodické vedení ostatních členů společnosti v oblasti Lean procesů</li>
<li> zodpovědnost za vedení chodu vzorkovny, vedení podřízených pracovníků</li>
<li> zodpovědnost za realizaci procesních sérií</li>
<li> podpora při implementaci plánovaných výrobních zařízení</li>
<li> navrhování opatření na zlepšení a jejich realizace v souladu s činnostmi</li>
</ul>společnosti<ul>
<li> prezentace možností pro zlepšení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenosti s procesy a nástroji v oblasti neustálého zlepšování min. 3 roky</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu</li>
<li> komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka</li>
<li> jasné vyjadřovací schopnosti a komunikativní dovednosti s cílem zaujmout</li>
</ul>pro věc<ul>
<li> uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zaměstnání v expandují firmě</li>
<li> Možnost osobního růstu a získávání poznatků také v mateřském závodě v zahraničí</li>
<li> Individuální výuku cizích jazyků</li>
<li> Věrnostní příspěvky</li>
<li> Příspěvky na stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".