Volné pracovní místo  Lean specialista

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledáme vhodné kandidáty na pozici "Lean specialista".

Náplň práce:
  • podpora a metodické vedení jednotlivých útvarů
  • propagace Lean Enterprise
  • pravidelné školení pracovníků v jednotlivých nástrojích a metodách LEAN
  • podpora vedoucích pracovníků nevýrobních procesů při zlepšování
  • metodické vedení LEAN Events a projektů
  • pravidelný reporting
  • metodická podpora a aktivní účast na A3 projektech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • min. 2 roky praxe v oblasti kontinuálního zlepšování procesů v průmyslové firmě nebo konzultantská praxe v oboru
  • znalost AJ
  • výborné prezentační a přesvědčovací schopnosti, nadšení pro hledání alternativ a pro změny, dotahování věcí do konce
  • znalost Toyota výrobního systému, popř. Lean Manufacturing, znalost metod Problem Solving
  • uživatelskou znalost práce na PC s důrazem na MS Excel, SAP výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávání (odborné i jazykové)
  • stravenky
  • zajímavé věrnostní bonusy za každý odpracovaný rok u spol.
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • odměny ve formě hodnotných cen
  • možnost výhodné koupě výpočetní techniky
  • pravidelné sportovní a kulturní akce
  • zvýhodněný tarif na volání

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha - východ
Mzda: odpovídající finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".