Volné pracovní místo  Lehká práce ve výrobě - Ostrava!!!

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 400–23 400 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, který je lídrem v oblasti filtračních a chladících systému. Hledáme spolehlivé kolegy, kteří mají chuť pracovat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v čistém a moderním prostředí.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Obsluha výrobní linky
  • Kontrola a evidence výrobků
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Požadujeme

NAŠE POŽADAVKY JSOU JEN:

  • Plnoletost
  • Praxi ve směnném provozu
  • Chuť učit se novým věcem
  • Manuální zručnost a samostatnost

Nabízíme

MZDA A BENEFITY

  • Měsíční výdělek ve zkušební době činí 19 900 Kč
  • Po její uplynutí si přilepšíte a mzda Vám vyroste až na 22 900 Kč
  • Za každý odpracovaný den dostanete stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Součástí Vašich benefitů je taky cafeterie, a to v hodnotě 500 Kč
  • Kromě toho na Váš čeká taky týden dovolené navíc
  • V čase i nečase Vám bude k dispozici přátelská pomoc koordinátora

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

NEVÁHEJTE A VOLEJTE - JSME PLNĚ K DISPOZICI!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře.