Volné pracovní místo  LÉKAŘ ABSOLVENT - SRN (psychiatrie a psychoterapie)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

  • Chcete být za svou práci nadstandardně ohodnoceni?
  • Chcete získat atestaci v uvedené specializaci?
  • Chcete získat praxi v Německu a pracovat s nejmodernějšími přístroji?
  • Umíte alespoň komunikativně německy?
  • Pak neváhejte a pošlete svoje CV! Pozice je vhodná pro absolventy LF!
  • Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, krajskou nemocnici v Německu, vhodné kandidáty/-ky na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • výkon lékaře v atestační přípravě na oddělení psychiatrie a psychoterapie

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - lékařská fakulta
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • vysoce nadstandardní ohodnocení
  • atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie, jazykové kurzy)
  • moderní a přátelské pracovní prostředí
  • zajištěné ubytování !
  • pomůžeme Vám při vyřizování potřebných povolení pro zaměstnání v SRN
  • zprostředkování práce je pro uchazeče bezplatné

Jiná sdělení

  • Lokalita pracoviště: SRN - Sasko
  • Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody.
  • V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím co nejdříve Váš životopis pomocí volby "odpovědět".