Volné pracovní místo  Lékař LDN / zástupce primáře

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–150 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:
  • Osobní přístup ve společnosti s rodinným zázemím
  • Možnost se dále vzdělávat, rozvíjet i profesně růst

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • Specializovanou způsobilost lékaře dle zákona č.95/2004 Sb. (v oboru * geriatrie či vnitřního lékařství výhodou, nikoli podmínkou)
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb.

Co vám můžeme nabídnout:
  • Mzdu i úvazek nastavíme k Vaší spokojenosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefity v oblasti zdraví a zdravotní péče
  • Slevy do našich lékáren a prodejen zdravé výživy
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Moderní pracovní prostředí
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Slevy na nákup vozů Škoda a Toyota a slevy na dentální péči
  • Dotované bydlení v našem ubytovacím zařízení na Praze 4

Chcete-li se stát součástí našeho týmu, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis. Budeme se těšit na nového kolegu/kolegyni.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.