Volné pracovní místo  Linux admininstrátor v Brně

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–75 000 Kč / měsíc

Firma s dlouholetou tradicí na trhu, se stabilním zázemím, která sídlí v centru Brna hledá do svého týmu přírůstek. Jestli máš zkušenost se správou Linuxové infrastruktury, tak jsi přesně ten, kterého hledají! Jestli tě tato nabídka zaujala, zašli nám životopis.
Těšíme se na tebe!

Náplň práce:
  • Tvým hlavním úkolem bude administrace interní počítačové struktury, udržování sítě a počítačů.
  • Budeš mít na starost i nasazování Linuxu na servery v distribuci Red Hat, ale bude se ti hodit i orientace v Mint.
  • Údržba, která je úzce spojena s jednodušším programování, aby vše fungovalo správně.
  • Důležitým bodem je i býti IT podporou pro tvé kolegy – správa uživatelských účtů, jejich práv, nastavení tiskáren, mailů a databází.

Požadujeme

  • Zkušenost na pozici systémového administrátora (min. 2 roky) nebo praxe na pozici DevOps (min. 1 rok)
  • Mírně pokročilé znalosti programování C, C++ nebo Python
  • Tech stack: Red Hat, Mint, PROXMOX, Ansible, Gitlab, Kubernetes, jFrog, PostgreSQL
  • SŠ s maturitou

Nabízíme

  • práci ve firmě s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu
  • nástup ihned nebo dohodou
  • občasný HO
  • práci na HPP
  • řadu zaměstnaneckých benefitů

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis!

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Linux admininstrátor v Brně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Linux admininstrátor v Brně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.