Volné pracovní místo  LISAŘ PLASTŮ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Ref. č.: 7-21-197800. Máte zkušenosti s obsluhou vstřikolisu? Jste vyučen v technickém oboru? Potom hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> oblsuha vstřikolisu ve velikosti 60-120 tun s horkým i studeným vtokem</li>
<li> vyjímání a zandavání forem</li>
<li> údržba forem</li>
<li> obsluha sušičky plastů</li>
<li> zajišťování dodržování technologických postupů na svěřených strojích a spolupráce s přípravou výroby</li>
<li> provádění prohlídek strojního vybavení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vyučení v technickém oboru</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> praxe v oboru velkou výhodou</li>
<li> důslednost a přesnost</li>
<li> ochota pracovat v třísměnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní poměr na dobu neurčitou</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> závodní stravování</li>
</ul>