Volné pracovní místo  Lisování muničních kalíšků - mzda až 28 930 Kč BEZ PRAXE

Vzdělání Základní
Hrubá mzda 25 000–28 930 Kč / měsíc

Nemáš praxi ale nebojíš se práce? Pokud jsi technický typ fyzická práce ti nevadí a chceš získat praxi ve výrobě můžeš si pro začátek vydělat až 26 500Kč a díky možnosti přesčasů i více. Každou práci navíc rádi odměníme. Navíc jen u nás dostaneš příspěvek na dojíždění! Líbí se ti to? Čti dál není to všechno.

Nabízíme:
-Smlouvu na HPP
-Mzdu až 28 930 Kč
-Nadstandartní příplatky:
Příplatek za práci přesčas + 40%
Příplatek za práci o víkendu + 30%
Příplatek za práci v noci + 10%
Příplatek za odpolední směnu 450 Kč/ hodina
Svátek + 100%
-Stravování je zajištěno přímo u nás v kantýně. Na oběd ti přispějeme.
-5 týdnů dovolené
-Zálohy každý týden
-Docházkový bonus jen u nás 1000 Kč /měsíčně
-Příspěvek na dojíždění jen u nás 1000 Kč

Požadujeme:
-Praxe nehraje roli ale pravidelná docházka ano.
-Předchozí praxe ve strojírenství velkou výhodou

Náplň práce:
-nejedná se o pásovou výrobu na práci máš dostatek klidu a času
-nejdříve si musíš práci připravit: připravit bloky k válcování a odvážet vyrobené svitky
-čeká tě přímá práce s válcovacím strojem následný dohled nad strojem a kontrola kvality a rozměrů válcovaných pásů.
-dáme ti šanci se i profesně posunout a časem se naučit stroje nejen ovládat ale také seřizovat. Provádět údržbu strojů a tím získat možnost vyšší pozice a tím pádem i výdělku.
-provoz u nás funguje jak ve 3 směnném provoze tak i krátký dlouhý týden 12h směny. Vše je o domluvě.