Volné pracovní místo  LOGISTIC SUPERVISOR

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš významný klient, nadnárodní společnost se sídlem na Frýdecko-místecku, vypisuje výběrové řízení na pozici LOGISTIC SUPERVISOR.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> zodpovědnost za interní a externí logistiku</li>
<li> zodpovědnost za výrobní plán</li>
<li> nastavování a implementace inovativních metod</li>
<li> vedení a motivování podřízeného kolektivu (sklady, logistika a přeprava)</li>
<li> zajištění plynulého chodu výroby</li>
<li> komunikace napříč společností</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> praxe na obdobné vedoucí pozici v oblasti logistiky min. 3 roky</li>
<li> znalosti a zkušenosti s interní i externí logistikou ve výrobním podniku</li>
<li> zkušenosti s přípravou výrobních plánů</li>
<li> zkušenosti s nastavováním nových procesů velkou výhodou</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ nutnou podmínkou</li>
<li> silný organizační talent</li>
<li> schopnost vést a motivovat tým</li>
<li> komunikativnost a dynamičnost</li>
<li> osobnost lídra</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost nástupu ihned</li>
<li> velmi motivující platové ohodnocení</li>
<li> možnost osobní seberealizace na implementačních logistických procesech</li>
<li> manažerský balíček benefitů</li>
</ul>