Volné pracovní místo  Logistický koordinátor - ranní směna, nový fajn tým, mzda 48.tis + benefity(M/Ž)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Jsme součástí světové korporace  založené v New Yorku v roce 1989 přesto  malá rodinná firma zabývající se balením a distribucí osvědčených značek produktů denní spotřeby a hledáme do svého nově vznikajícího týmu novou posilu na pozici KOORDINÁTOR LOGISTIKY.

Nabízíme:

  • Pracujeme od 8-16:30 jen pondělí až pátek
  • Máme pro Vás mzdu pro kterou Vás bude u nás bavit pracovat
  • Nově vznikající fajn tým kolegů - fajn pracovní prostředí
  • Možnost se dál vzdělávat
  • 13.plat
  • Příspěvky na stravování - také dotovanou stravu
  • Firemní akce
  • Rodinné benefity - pečujeme o své zaměstnance

Náplň práce:

  • Zajišťování včasné dodávky našeho zboží k zákazníkům
  • Denní komunikace s obchodními partnery
  • Spolupráce s oddělením výroby a skladem pro kompletní dodání našich výrobků
  • Odpovědnost za administrativní část procesu a zajištění dopravy

Co od Vás potřebujeme:

  • Znalost nebo základní povědomí o programu SAP
  • Zkušenost s logistikou
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • Ovládání základních programů jako Excel a Word
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota vycestovat na krátké zahraniční cesty

Máte zájem o nabídku Logistický koordinátor - ranní směna, nový fajn tým, mzda 48.tis + benefity(M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pytloun Hotels z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Logistický koordinátor - ranní směna, nový fajn tým, mzda 48.tis + benefity(M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.