Volné pracovní místo  Logistics Planner (okres Benešov)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-223702. Máte zkušenosti z oblasti logistiky a hovoříte anglicky? Možná hledámě právě Vás!!!<br/>
<br/>Pro velmi významnou mezinárodní společnost z oblasti FMCG (potraviny) hledáme do týmu kandidáta na pozici LOGISTICS PLANNER:<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Kontrola zásob domácího skladu i skladů zákazníka.</li>
<li> Plánování pohybu zboží, inbound/outbound.</li>
<li> Komunikace se skladem, dispečery, nákupním oddělením.</li>
<li> Denní reporting.</li>
<li> Vytváření týdenních plánů a jejich každodenní aktualizace.</li>
<li> Analyzování KPI ukazatelů spojených s logistickým plánováním.</li>
<li> Komunikace v rámci týmu.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistika nebo ekonomie.</li>
<li> Anglický jazyk slovem i písmem.</li>
<li> Předešlé zkušenosti v logistice výhodou.</li>
<li> Komunikativnost a týmový hráč.</li>
<li> Znalost MS Office.</li>
<li> Časová flexibilita.</li>
<li> Ochota práce na směny – ranní, odpolední, víkendy 1x za měsíc.</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na kurzy</li>
</ul>